BCCL

Ražots Latvijā

Latvijā ir daži gaismas ķermeņu ražotāji. Šajā sadaļā mēs uzskaitīsim dažus produktus, kuri ražoti Latvijā un ar kuriem strādājam arī mēs.
 
Ielu apgaismojums
 
Ielu apgaismojums pilsētām, parkiem un lielceļiem. RoadSparkSlim gaismas ķermeņi ir energoefektivitātes un eko dizaina etalons. Gaismas ķermeņa energoefektivitāte pārsniedz 100Lm/W, gaismas diožu dzīvildze ir vairāk nekā 10 gadi, bet iebūvētā spilgtuma kontroles sistēma ļauj izmantot gaismekļus gan 100%, gan 50% spilgtumā.
1LVL

Dekoratīvie miniatūras gaismekļi

Līnijveida dekoratīvie gaismekļi miniatūru izmēros. Gaismas ķermeņi izstaro baltu vai monohromatisku gaismu. Viegls un kompakts dizains, tāpat arī iespēja ražot korpusu praktiski jebkurā pasūtītāja vēlamajā izmērā, dara šos gaismekļus nemanāmus, bet ļoti efektīvus naksnīgam ēkas skatam.

2LVL

Dekoratīvie gaismas ķermeņi

Līnijveida dekoratīvie gaismekļi, ar iebūvētu vadības sistēmu DMX. Gaismekļi izstaro baltu, monohromatisku vai daudzkrāsainu gaismu. Kompakts un vienkāršs dizains, viegli saderas ar ēku fasādēm, rotājot to ar dziļu, vienmērīgu gaismu.

3LVL v2

Reklāmas elementi

Gaismas elementi no diožu vai neona apgaismojuma sniegs pircējiem jebkuru informāciju. Stendi var būt no metāla vai koka, ar maināmām reklāmām, daudzkrāsainiem dekora elementiem, dažādu formu un ēnojumu u.t.t.

4LVL

Print