Ziņas

2015/02


Ielu apgaismojuma projektēšana vairākās pilsētās, uzlabojot CO2 līmeni Latvijas valstī. Mēs projektējam gaismekļus gan esošajiem, gan arī jauniem pasūtītājiem.

2015/01


Veiksmīgi tika pabeigti būvdarbi vairākos pašvaldību siltināšanas un apgaismojuma modernizācijas projektos (skolās un citās ēkās). Mūsu komanda uzstādīja vairākus tūkstošus energoefektīvas LED gaismekļus, kuru mērķis ir ietaupīt aptuveni pusi elektrības patēriņa, uzlabojot gaismas kvalitāti iekštelpās.

2014/12


Papildus ikdienas projektēšanai un būvdarbiem  mēs izpildījām skaistu pasūtījumu - jaunu logotipa uzstādīšanu uz Cēsu klīnikas jumta.

Konstrukcijas gabarīti ir 4m x 3m.

Pateicoties landšafta īpatnībām, (Cēsu klīnika atrodas uz pakalna), mūsu logotips ir redzams no visām pilsētas malām. 

2014/11


Mēs esam gandrīz pabeiguši rotāt vienu no Rīgas lielākajām eglēm, kas ir ietverta vides objektu festivālā “Ziemassvētku egļu ceļš”. Ceturtdien, 4. decembrī, plkst. 17:00  notiks svinīgī ši mākslas darba atklāšana, un līdz ar to visa festivālф atklašana .

Vairāk informācijas var atrast press relīzu sadaļā.

2014/09


Mēs projektējam ziemassvētku apgaismojumu, kā arī aktīvi iesaistāmies siltumnīcefekta gāzes emisiju samazināšana pašvaldības skolās.

2014/08


Komandā ar mūsu energoefektivitātes partneriem uzvarējām vairākos konkursos, kuru ietvaros modernizēsim apgaismojumu, bet mūsu kolēģi – uzstādīs saules kolektorus un siltinās ēkas.  

2014/07


SIA ArkiLED noslēdz Līgumu par Latvijas Sporta Pedagoģijas augstskolas vienkāršotas renovācijas veikšanu, kuras ietvaros tiks nomainīti ēkas logi, siltināti bēniņi un modernizēts apgaismojums.

2014/05


SIA ArkiLED veiksmīgi turpina modernizēt apgaismojumu trīs izglītības objektos Rūjienas novados.

2014/03


Mūsu komanda veiksmīgi modernizēja ielas apgaismojumu vairākos objektos. Par mums un mūsu pārstāvēto produkciju pat tapusī filma: http://www.youtube.com/watch?v=g-qFTDxrRPg (to var apskatīt arī sadaļa Video materiāli)

2014/02


SIA ArkiLED veiksmīgi piedalās vairākos konkursos par publiskā apgaismojuma modernizāciju pilsētās.

2013/12


SIA ArkiLED speciālists ieguvis sertifikātu gaismas tehniskajā laboratorijā Photometric&OpticalTesting, Anglijā, pēc semināra "Gaismas diožu fotometrika" beigšanas. LED gaismas ķermeņu mērījumu padziļinātu kursu ietvaros speciālisti no Anglijas pastāstīja par niansēm, korekti interpretējot Goniofotometrijas testa rezultātus, novadīja praktiskas nodarbības par tuvu mērījumu iekārtu ekspluatāciju (near-fieldphotometry), kā arī iepazināmies ar klasiskām kļūdām testējot gaismas diožu gaismekļus. 

 

Scan Photometry500

2013/10


Uz vienu no Rīgas lielākajiem objektiem piegādāti pēdējie gaismekļi fasādes apgaismojumam. Pilnu rezultātu varēsim redzēt pēc objekta nodošanas ekspluatācijā, taču jāsaka, ka pirmējie testi ir iespaidīgi.

2013/09


Pēc trakā augusta turpinām projektēt ielu apgaismojumu un modernizēt ēku apgaismošanu. Vienlaicīgi turpinām strādāt, piegādājot gaismas ķermeņus, un piedalāmies valsts iepirkuma konkursos.

2013/08


Traks mēnesis - mēs piegādājām un daļēji uzstādījām vairāk, nekā 1000 ielas gaismekļu 6 Latvijas pilsētās. Mūsu gaismekļi palīdzēs pašvaldībām saekonomēt vairāk, nekā 50% elektroenerģijas, tajā skaitā pateicoties gudrai dimēšanas tehnoloģijai, kura ieslēdzas naktī. Projekti ir realizēti Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansējuma 2. kārtas ietvaros (KPFI instruments).

2013/07


Mūsu komanda aktīvi piedalās valsts konkursos, projektos, kur veco apgaismojumu maina uz jaunu LED apgaismojumu. Dažos konkursos mums jau piešķīra uzvaru un pasūtītājs gaida finansējuma piešķiršanas apstiprinājumu.

2013/06


Parakstījām līgumu uz diožu apgaismojuma piegādi un montēšanu Mazsalacas vidusskolā. Projektu ietvaros plānots samainīt 656 gaismas ķermeņu un spuldzes uz energoefektīvo LED apgaismojumu. Darbus plānots pabeigt uz septembri.

2013/04


Parakstījām līgumu par fasādes instalācijas realizāciju. Līguma detaļas ir konfidenciālas - šobrīd gan izskatās, ka rezultātus varēs novērot jau šī gada oktobrī.

2013/03


Turpinām projektēt stratēģiski svarīgus projektus, kā arī nodarbojamies ar ikdienas gaismas risinājumu piegādēm. Šobrīd nav nekā globāla, ar ko lielīties, bet perspektīvas gan ir spožas (t.sk. iespējamā sadarbība ar partneriem Krievijā).

2013/02


Februārī lielākoties projektējām - strādājām pie privātā un publiskā sektora projektiem, kuru realizācija paredzēta 2013.gadā. Paralēli uzsākām sadarbību ar www.labagaisma.lv - vortāls priekš produkcijas marketēšanas. 

Vienlaikus sekmīgi noslēdzas garantijas laiks projektam Gallerija Rīga - mūsu gaismas risinājumi kārtējo reizi sekmīgi izturēja laika pārbaudi!

2013/01


SIA ArkiLED piedalījās REA organizētajā diskusijā „Par energoefektīvu apgaismojumu ēkās”, kā arī pašiem spēkiem organizēja nelielu semināru energoauditoriem par LED tehnoloģijam un to pielietojumu ēku energoefektivitātes paaugstināšanai.

2012/12


Pagajušājā gadā realizētais Ventspils tilts izgaismojuma projekts arī šogad priecināja ventspilniekus pilsētas tilts svētkos. Tilts svētki 2012

2012/11


SIA ArkiLED pārstāvji viesojās Krievijā programmas "Vidzemes dienas" ietvaros. Mēs apspriedām gaismas kermeņu eksporta iespējas, kā arī apmeklējām vietējos gaismekļu ražotājus.

2012/10


Pēc Ventspils pilsētas atbildīgas iestādes pasūtījuma izstrādājam un saskaņojam divu pilsētas tiltiņu dekoratīvā apgaismojuma projektus. Projektus plānots realizēt līdz Ziemassvētkiem.

2012/09


Veiksmīgi pabeigti ielu apgaismojuma modernizācijas projekti Rūjienas un Mazsalacas novada pašvaldībās. Mēs uzstādījām gandrīz 400 jaunie modernie LED gaismas ķermeņi. Jaunie gaismekļi nodrošina lielu elektroenerģijas ietaupījumu un nodrošina iespēju samazināt gaismas intensitāti nakts laikā. Projektu līdzfinansē Latvijas valsts KPFI programmas ietvaros.

2012/08


Mēs projektējām fasādes apgaismojuma dizainu priekš arvalsts pasūtītaja Tadžikistānā. Mūsu gaismas dizaineri piedāvā vairākus izgaismojuma risinājumus priekš modernas biroju ēkas.

2012/07


Rūjienā uzstādītās pirmās LED ielu lampas. Diožu ielas apgaismojums būtiski palielina apgaismojuma sistēmas energoefektivitāti - gaismekļi patērē mazāk elektrības nekā tās priekšteči, gaismekļi ieslēdzās saskaņā ar astronomisko nakts iestāšanos (šādā veidā izvairoties no elektrības nelietderīgas izmantošanas vakaros), kā arī tiek automātiski samazināta gaismas intensitāte nakts laikā no plkst. 01:00.

2012/05


Parakstīts līgums par LED ielas gaismekļu piegādi un montāžu Mazsalacas pilsētā. Pilsētā plānots nomainīt gandrīz 200 gaismas ķermeņi pret energoefektīvājiem LED gaismekļiem ar iebūvētu iespēju tos dimmēt un ieslēgt vai izslēgt no fotosensora.

2012/04


Parakstīts līgums par LED ielas gaismekļu piegādi un montāžu Rūjienas pilsētā. Pilsētā plānots nomainīt vairāk nekā 200 gaismas ķermeņi pret energoefektīvajiem LED gaismekļiem ar iebūvētu iespēju tos dimmēt un ieslēgt vai izslēgt no fotosensora.

2012/04


Mūsu speciālisti apmeklēja starptautisko izstādi “Light&Building” Frankfurtē pie Mainas. Izstādē tika piedāvāti progresīvas apgaismojuma tehnoloģijas un risinājumi. Salīdzinot ar iepriekšējo izstādi, var droši secināt, ka pasaule tiecas uz gaismas diožu izmantošanu visās izgaismošanas nozarēs: ielu apgaismojums, fasāžu apgaismojums, veikalu apgaismojums, u.c.

2012/04


Apgaismojuma projektēšana veikala konceptam "Spirit and wines", Rīga.

2012/03


Privātās rezidences interjera apgaismes projektēšana Kijevā.

2012/02


Apgaismojuma projektēšana veikala konceptam "Be Hyper", Horvātija.

2011/12


Daudzkrāsu lineāro gaismekļu piegāde un montāža Latvijas Saeimas ēkas izgaismošanai.

2011/12


Svinīgā mūsdienīgi izgaismota tilta atklāšana Ventspilī. Pilsētas dome uzdāvināja iedzīvotājiem estētisku un interaktīvu tilta apgaismojumu. Pasākuma kulminācijā bija iespaidīgs gaismas šovs mūzikas un uguņošanas pavadījumā.

2011/11


Skices projekta izstrāde objekta apgaismojumam Azerbaidžānā.

2011/09


Pirmā gaismas sistēmas testēšana Ventspils pilsētas tiltam. Mūsu komanda kalibrē apgaismojumu, uzstāda vadības sistēmu un veic dažādus LED gaismas ķermeņiem nepieciešamos testus.

2011/05


Noslēgts līgums par dekoratīvo LED apgaismojumu Ventspils pilsētas tiltam. Uz tilta tiks uzstādīti vairāk kā 700 gaismas elementi, tajā skaitā lāzera projektors, kā arī kontrolējamas LED apgaismojuma šovu izveidei.

2011/04


Gaismekļu piegāde veikala konceptam "IKI", Latvija.

2011/03


Apgaismojuma projektēšanas un piegāde veikala konceptam "Tiger" (Itālija, Grieķija).

2011/02


Apgaismošanas darbu pabeigšana tirdzniecības centrā Galerija Rīgā (Patollo).

2010/10


Neona un LED gaismekļu piegāde Zviedrijas projektam “Waterfront Hotel”.

2010/10


Darbu pabeigšana Kuldīgas pilsētas domes ēkas apgaismošanā.

2010/08


Parakstīts līgums par tirdzniecības centra Galerija Rīga (Patollo) LED apgaismojuma izstrādāšanu, piegādi un ierīkošanu Rīgā. Gandrīz viss tirdzniecības centrs būs apgaismots ar LED gaismas ķermeņiem, tajā skaitā kontrolējams daudzkrāsains nišu un nātrija apgaismojums.

Print