Vēsture

2012


Mūsu gaismekļu ražošanas pieredze, tāpat mērķtiecīga LED tehnoloģiju attīstība, motivē apgūt jaunu segmentu tirgū – funkcionālu ielu apgaismojumu. Realizēti pilotprojekti Rūjienā un Mazsalacā.

2011


Mēs turpinām ciešu sadarbību ar esošajiem un turpinām aktīvi projektēt dekoratīvo apgaismojumu. Gada izcilākais projekts – Ventspils paceļamais tilts, kurš uzbūvēts gandrīz tikai ar gaismekļiem, kas ražoti Latvijā.

2010


Iepriekšējo gadu pieredze, tāpat arī paplašinātais sortiments, ļauj mums piedalīties jaunos projektos (tirdzniecības centrs "Patollo", "Daugavpils Olimpiskais centrs"). Projektu sekmīga realizācija palīdz sasniegt jaunu līmeni profesionālismā un pakalpojumu spektrā.

2009


Lai sekmīgi turpinātu darbību, mēs paplašinām produktu sortimentu – atsakāmies no ekskluzīva darba ar Philips Color Kinetics brenda un ieviešam sortimentā vidējās klases cenas produktus.

2008


Mainām firmas nosaukumu uz SIA ArkiLED, jo iepriekšējie nosaukumi neatspoguļo darbības būtību (Arki - no angļu valodas – arhitektūra, LED – no angļu valodas saīsinājuma – gaismu emitējošās diodes).

2007


Faktiski pirmais firmas darba gads. Realizētie projekti apgaismojuma sfērā.

2006


Nodibināta firma SIA "V-3". Darbības mērķis – darbs apgaismošanas sfērā Latvijā. Aktīva darbība nav uzsākta, bet tiek veiktas pārrunas.

Print