Par mums

 

SIA ArkiLED ir Latvijas un Lielbritānijas biznesmeņu kopuzņēmums, kas nodarbojasar inteliģentu apgaismojumu: sākot no dizaina un profesionālām konsultācijām, līdz pat gaismas ķermeņu piegādei un montāžai. Mēs varam radīt iespaidīgu, sarežģītu un fantastiski skaitu apgaismojumu klienta izvēlētajam objektam. Savā specializācijā izmantojam gaismas diodes, kuras spēj nodrošināt mūsu projektiem daudzveidīgu un interaktīvu apgaismojumu.


Gaismas diodes ir visefektīvākais, ar minimāliem ekspluatācijas izdevumiem, apgaismojuma risinājums. Diodes patērē minimālu enerģijas daudzumu, darbojas vairākus gadus, kā arī tām ir citas būtiskas priekšrocības, izgaismojot dažādus arhitektūras elementus un ansambļus.

Mūsu komanda strādā ar apgaismojumu no 2007. gada. Mēs apvienojam gadiem uzkrātas projektēšanas prasmes, ilggadīgu sadarbību ar vadošiem ražotājiem un apgaismošanas speciālistiem, spēcīgu konsultatīvo bāzi un montāžas komandu apgaismošanas sfērā. Mēs izstrādājam un risinām nestandarta uzdevumus ielas apgaismojuma sfērā, ofisu izgaismošanā un citās nozīmīgās situācijās.

 
 
DSC 8512kb
DSCN5578kb Mūsu piegādātāji ir ražotāji no Eiropas Savienības valstīm, Kanādas un Ķīnas. Visi gaismekļi tiek rūpīgi kontrolēti – mēs pārbaudām produktus vietējās laboratorijās, izpētām katru gaismekli līdz sīkākajam komponentam, kā arī izvērtējam mūsu piegādātāju uzticamību. Mēs pētām gaismas izplatīšanās līknes, ilgizturību, diožu moduļu rūpnīcas-ražotājus, pieprasām kvalitātes garantijas divu un vairāk gadu robežās. Visu iepriekš minēto mēs nodrošinām, jo liela mēroga objektos par kļūdām jāmaksā ļoti dārgi – mūsu paveikto projektu apjomi svārstās no desmit tūkstošiem eiro līdz pat simts tūkstošiem eiro.
Pēc katra nozīmīga projekta pasūtītājs sniedz mums atsauksmi par izpildīto darbu, kā arī, pēc pāris gadiem, sniedz atsauksmi par projekta garantijas nodrošinājumu!
 

 

Valdes loceklis SIA ArkiLED
Deniss Kiseļovs

 

Print